Background
Labarba

Duyuru

Labarba Güller Diyarı'nda...

Labarba Güller Diyarı'nda...

Yaklaşık 40 gün önce Isparta’da açılan Labarba Börek Kafe, sunumu ve bol malzemesiyle leziz tadıyla damak tadına hitap ediyor.

Isparta’ya yeni bir işletme daha kazandırıldı. Ispartalı girişimci İlter Halaç tarafından Labarba Börek Kafe’nin Franchise'ini aldı.

Labarba Börek Kafe İşletmecisi İlter Halaç, “ Ispartalıyım.. 16 Ağustosta ilk börek satışımızı gerçekleştirdik. İstanbul’a gittiğimde bu Labarba söreğin tadına baktım ve bu böreği Isparta’ya nasıl getirebilirim diye düşündüm. 2 hafta sonra Isparta’da börek satışımız başladı. Labarba kurumsal bir marka. Franchising bir şirket. İstanbul’da 5 şubesi, Çanakkale ve Isparta’da da şubesi var. İstanbul dışına çıkan ilk Anadolu şehri de Isparta’dır.

Labarba börek içerik bakımından diğer böreklerden farklı bir börek. 1 kilo tepsi yaklaşık 3 buçuk kilo civarında ve içerisinde 1 kilo 200 gram peynir mevcut. Peynirli, kavurmalı, pastırmalı ve pizza çeşidi olmak üzere 4 farlı çeşidimiz var. İçerisinde 3 farklı peynir karışımı bulunuyor. Özel bir peynir.

Açılalı yaklaşık 35-40 oldu. Her geçen gün daha fazla ve hızla büyüyen bir müşteri potansiyeline ulaştık. Şuan sivil toplum örgütlerine, ev hanımlarına değişik sektördeki kişilere tepsi olarak satış yapmaktayız. Bu tadı tadan böreklerimizden vazgeçemeyecek eminim” dedi.

http://www.son32.com/mobi/istanbulda-tatti-o-markayi-guller-diyarina-getirdi-7467h.htm
Son32 Isparta Haber
Bayilik İçin Bizi Arayın!